Samsun Evden Eve Nakliyat

samsun nakliyat

Samsun Evden Eve Nakliyat Samsun içerisi veya Samsun dışına gidecek olan malzeme, yük, parça eşya, komple veya yarım araç ihtiyacı olan ve Samsun’dan şehir dışı Tır, Kırkayak, Kamyon, Kamyonet gibi lojistik destek amaçlı üzeri açık veya kapalı kasa samsun nakliye araçları ile hizmetinizdeyiz.

Samsun Evden Eve Nakliyat, hazal olarak kaliteli hizmet sunması gerektiğinin bilincindedir. Kalitenin, uzman bir ekip ve yeterli donanımla sağlanabileceğini göz önünde tutan Samsun Hazal Nakliyat , kuruluşundan bu yana bünyesinde eğittiği personeli, kaliteli ve yeterli ekipmanıyla kalitenin temel şartlarını yerine getirmektedir.Teslim alınan eşyayı, teslim edene dek kendi malı gibi koruyan nakliye işinin ciddi bir iş olduğunu bilir ve sorumluluklarını sonuna kadar yerine getirir.

Samsun Nakliyat firması samsun evden eve nakliyat yapmadan önce ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet sayesinde evinizde ki eşyalarınızın taşımasının yapılması için ne kadar ekipman ve personele ihtiyaç olacağı önceden belirlenmektedir. Üstelik firmamız ekspertiz hizmetini tamamen ücretsiz olarak vermektedir. Firmamız tarafından ücretsiz olarak gönderilen ekspertiz personeli evinizde ki bütün eşyaları inceleyerek taşıma anında oluşabilecek bütün eksiklikleri önlemektedir.

Evden eve nakliyat işlemi gerçekleşirken eşyalarınıza hiç bir zarar gelmemesi için de firmamız gerekli tedbirleri almaktadır. Hazal nakliyat firması eşyaların taşıma işlemi gerçekleşmeden önce paketleme hizmeti sunarak eşyalarınızı koruma altına almaktadır.

Samsun nakliyat ağlıklı bir nakliyat için, nakliye esnasında asansör kullanımına özen gösteren Samsun Nakliyat, yeterli ekipmanı ve araç filosuyla günde 10 ev taşıma kapasitesine sahiptir.

SAMSUN EVDEN EVE NAKLİYAT

 • Evden Eve Nakliyat başta Samsun olmak üzere Türkiye’nin her noktasına hizmet sunmaktayız.
 • Firmamız evden eve nakliyat kaliteli taşımacılık ve % 100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışı.
 • Evden eve nakliyat olmak üzere tüm Türkiye’de kara yolu taşımacılık hizmeti vermekteyiz.
 • Kaliteli taşımacılık anlayışını ile kuruluşundan bugüne taşıyarak ne kadar kaliteli bir firma olduğumuzu göstermekteyiz.
 • Evinizi ofisinizi firmamıza emanet ederek kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.
 • İyi Düşünün, İyi Taşının.

Samsun Nakliye konusunda ki her alanda deneyimli ve uzman olan çalışanlarımız eşyalarınızı da profesyonel bir şekilde paket yapmaktadır. Eşyalarınız diğer şehirde ki eve ulaştığında ise eşyalarınızın gerekli montaj ve kurulum işlemleri personellerimiz tarafından büyük bir titizlik ile yapılmaktadır.

Samsun Nakliyat en son olarak ise personellerimiz eşyalarınızı tek tek inceleyerek her hangi bir hasar olup olmadığını kontrol ederler. Eğer eşyalarınızda ufak bile olsa her hangi bir hasar oluşmuş ise zararınız karşılanmaktadır.

SAMSUN EVDEN EVE NAKLİYAT TA TAŞIMA MARKASI

Samsun Nakliye firmamız için müşteri memnuniyeti her şeyden daha önce gelir bu nedenle tüm işlemlerinizi gerçekleştirirken sizlere en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

Samsun Evden Eve Nakliyat amacı, siz müşterilerine çağdaş, sorunsuz ve standart kalitede hizmet sunmak bu ilkelerden yola çıkarak samsun  nakliye işleminin herhangi bir aşamasında yaşanılabilecek tüm sorunlar için önlemler almış ve her sorunda başvurabileceğiniz bir muhattabınızın olduğu bir sistem kurmuştur.

Samsun Nakliyat ihtiyaçlarınıza göre bir teklif hazırlamak için her expertiz tek tek iletişim kurmak ve her birine iletişim kurmak zorunda kalmadan bir bakışta ve gerçek zamanlı olarak seçim yapmak için birkaç nakliye firma teklifine sahip olmak kolay olacaktır .

Yaptığımız araştırma neticesinde karşımıza çok farklı fiyatlar da çıkmaktadır, bunun büyük bir kafa karışıklığına yol açması da mümkündür

Bu kapsamda, Samsun Taşımacılık firmamız ile ilişkileriniz esnasında iletişim kuracağınız birimler şöyledir:

 • Müşteri Danışmanı (ilk irtibata geçeceğiniz kişi)
 • Ekspertiz (nakliyesi yapılacak eşyaları inceleyecek kişi)
 • Hizmet Ekipmanları (araç, asansör, personel ve hizmeti tamamlayıcı yardımcı malzemeler – eşyaları taşınmasını gerçekleştiren birim)
 • Kontrol Aracı (taşıma esnasında kontrolü üstlenen kişi)
 • Sigorta Takip Yetkilisi (eşyalara herhangi bir zarar gelmesiyle ilgili olarak taşıma esnasında başvurabileceğiniz kişi)
 • Müşteri Temsilcisi (işin devam ve bitimindeki sürede müşterinin şikayet ve önerilerini takip eden personel)