samsun evden eve nakliyat

Samsun Evden Eve Nakliyat

samsun evden eve nakliyat

Samsun Asansörlü Taşımacılık

Samsun Evden Eve Nakliyat Asansörlü taşımacılık hizmetlerinde firmamız teknolojik çalışmaları firmamızin Ar-ge ekibi ile sürekli aktif olarak takip ederek müşterilerimize hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir taşımacılığın garantisini sunmaktadır. Samsun Nakliyat deneyimli eleman kadromuz ve son teknoloji samsun asansörlü nakliye araçlarımız ile başta Samsun olmak üzere tüm Türkiye geneline hizmet vermekteyiz.

Samsun Evden Eve Nakliyat eşyalarınızın size ifade etmiş olduğu anlam ve önemin bilincinde olarak kusursuz hizmet anlayışımız ile sizlere hizmet vermeyi ilke edinmiş bir nakliye şirketidir. Beklentilerinizi aşacak, doğru, dürüst hizmeti Samsun Nakliyat ile alabileceğiz en iyi taşımacılık şirketiyiz. Uluslar arası kaliteli standart yetki belgelerimiz ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından almış olduğumuz nakliyat yetki belgeleri ile sizlere sorunsuz asansörlü taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Samsun Asansörlü Nakliyat sistemini en iyi bilen eleman kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bünyemizde çalışan tüm elamanlarımız maaşlı sigortalı elemanlarımızdır.

Samsun Nakliyat firmamız tüm kurumsal taşımalarda hizmetinizde olmaktan kıvanç duyacaktır. Fiyat talebinde bulunmak için Online Teklif İsteyin linkine tıklayarak formu doldurabilirsiniz.

Samsun Evden Eve Nakliyat biz müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve 1 müşteri 10 müşteri getirir mantığı ile işlerimizi titiz yapmaktayız.

Tüketici odaklı yaklaşıma sahip olan Samsun Nakliyat , sektörün ihtiyaç ile beklentilerini her alanda ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtmaktadır.

Samsun evden eve nakliyat konusunda son teknolojik gelişmeleri takip ederek, taşıma ve hizmet süreçlerini sürekli olarak geliştirmektedir. Yenilikçi çizgisinden asla şaşmayan Samsun Nakliye, modern üretim ve pazarlama anlayışını sektörde gösterdiği deneyim ile birleştirmektedir.

Samsun Evden Eve Nakliyat firmamız 35 araçlık filomuz ile Türkiye’nin 81 iline, bütün araç tipleri ile, günde 35 sefer ile özel teslimat gerçekleştiriyoruz. Günde toplam 450 eve girerek, montaj dahil son kullanıcıya ulaşıyoruz. Müşterimizin beklentisine göre tasarlanan nakliye ve depolama/elleçleme hizmetleri sunuyoruz.

SAMSUN HAZAL TAŞIMA A.Ş.

Samsun Evden Eve Nakliyat asansörlü taşımacılık hizmeti almadan önce ücretsiz olarak evinize gelen eksper eşyalarınızı inceler. Yapılan inceleme ile eşyalarınıza hangi türden ambalaj malzemelerinin kullanılacağı, kaç personel eviniz içinde görev alacağı, eşyalarınızı taşıyacak asansör tipinin belirlenmesi, evinizin önüne getireceğimiz asansörün kurulum pozisyon açılarını belirler.firmamizda her cesit arac bulunmaktadir.

Samsun Evden Eve Nakliyat yapılan tespitin amacı asansörlü taşınma günü hiçbir aksiliğin oluşmaması bakımından yapılmaktadır. Müşterimiz ile anlaşma yapıldıktan sonra taşınma günü belirlenir ve asansörlü taşıma araçlarımız belirtmiş olduğunuz tarihte evinizin önünde yer alır.

Samsun firmamız, 2000 yılında başladığı faaliyetini, yılların getirdiği deneyim ve uzmanlık ile başarıyla sürdürmektedir.

Samsun Evden Eve Nakliyat lojistik uzman ekibi, sahip olabileceğiniz yardımcı olabilir veya lojistik gereksinimlerinizi uzun süre istemek için mevcuttur. İhtiyaçlarınızı inceleyip, yalnızca bütçenize uygun olmayan, ancak uzun vadede size önemli miktarda para kazandıracak bir fiyat teklifi sunacağız.

Samsun Nakliyat firmamız, bu sektördeki uzun yıllara dayanan deneyime sahip olup, ülkemizin her tarafına yayılmış, güvenli, güvenilir, ekonomik ve özelleştirilmiş lojistik sağlamak için bize yardımcı olan kendi lojistik merkezlerimiz ile ülkenin uzunluğu ve genişliği boyunca iştirak ağları kurmayı başarabilmiştir. müşterilerimize ve partnerlerimize çözümler sunmak.

Samsun Evden Eve Taşımacılık Sözleşmesi Nedir?

Samsun Nakliye taşınma işlemleri öncesinde, eşyası taşınacak kişi ile taşıma işlemini gerçekleştirecek firma arasında, taşınma sırasında herhangi bir problem yaşanmaması için sözleşme hazırlanır. Aynı zamanda bu sözleşme olabilecek ihtilafların çözümlenmesinde de yardımcı bir unsur olarak karşımıza çıkar.
Birçok firmada sözleşme içeriği aynı olmakla birlikte, sözleşme maddelerinde küçük değişiklikler olabilir.
Samsun Nakliyat olarak aşağıda maddeler halinde standart bir nakliye sözleşmesini paylaşmayı uygun gördük. Aynı zamanda sözleşme maddeleri de ayrıntılı bir şekilde açıklanacaktır.
Sözleşmenin Gayesi; nakliye firması ile müşteri arasında sözleşmenin ne amaçla yapıldığının anlatıldığı bölümdür. Bir tür sözleşmenin özetidir diyebiliriz.
Samsun Nakliye birçok sözleşmede olduğu gibi nakliye sözleşmelerinde de taşıma işlemini yapacak olan firma bilgileri ile eşyası taşınacak olan müşterinin bilgileri yer alır. Bu bölümde;  firma adı, adresi, eşya sahibinin adı, soyadı, eşyalarının alınacağı ve bırakılacağı adresi gibi bilgiler yer alır, ilk olarak ev içinde tüm mobilya aksamlı olan eşyalar garantili demonte yapılır.

Demonte yapılan eşyalarınız paketleyici elemanlarımız tarafından tek tek paketlenir ve asansör sistemine eşyalarınıza yerleştirilerek aşağıya indirilir ve araç içerisinde deneyimli personellerimiz tarafından istiflenmesi yapılır.

Samsun Hazal Nakliyat tüm kırılacak eşyalar, elektronik eşyalar ve oturma grubu eşyalarınız özenle paketlenir.

Daha sonra ambalajı yapıldıktan sonra asansör ile eşyalarınız bina dışına çıkarılır ve tüm eşyalar aracımıza yüklenir.

Samsun Evden Eve Nakliyat 15 kata kadar çıkabilen hidrolik ve otomatik asansörlerimiz ile sizlere hizmet vermekten onur duymaktayız. Hızlı, güvenilir ve kaliteli asansörlü evden eve nakliyat hizmeti almaya karar verdiğinizde firmamızı arayabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Samsun Taşımacılık dilerseniz, ekspertiz hizmetimiz aracılığı ile eşyalarınızın değeri, bulunulan mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği, katı ve yeni taşınılacak mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği ve bulunduğu katı gibi özellikler göz önüne alınarak oluşturulacak rapor sonucunda uygun fiyat ve çözüm odaklı yapılan sözleşme ile taşınma işlemlerinizin ilk adımı atılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir