HİZMETLERİMİZ

Samsun evden eve nakliyat hayatımızın hemen hemen her alanında ihtiyacımızın olduğu bir kavramdır. İnsanlar taşınmak ya da bir yerden başka bir yere kolay taşınamayan eşyalarını götürmek için nakliye firmalarından yardım alırlar. Google araştırmasına göre günümüzde de bilindiği üzere çok fazla denilebilecek kadar samsun nakliyat firması bulunmaktadır. Lakin bu hepsine güvenebileceğiniz anlamına gelmez.

Samsun Hazal Nakliyat , özmal araçları ,eğitimli ve yetkin personeli ve aynı paralelde modern tedarikçi yapısı ile müşterilerinin hammadde,yarı mamul ve bitmiş ürünlerinin yurt içinde dağıtımın yapılması ve tüm limanlardan işletmelere işletmelerden limanlara dağıtım sağlamaktadır.

Genel merkezi Samsun Atakum ’da olmakla beraber Türkiye nin her yöresine tedarikçileri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Müşterilerinin her türlü hizmet ve ihtiyacına uygun ekipman ve personeli bünyesinde barındıran Samsun Hazal  Nakliyat , çözüm odaklı ve müşteri memuniyetinin sağlandığı uzun soluklu çalışma sistemini esas kabul etmiştir.

Samsun taşımacılık siz değer verdiğiniz eşyalarınızı güven ile taşımak istersiniz. Ama çoğu firma sizin eşyalarınıza sizin verdiğiniz değeri vermez ve bazen eşyalarınız zarar görebilir. İşte bu gibi durumlarda nakliyat hizmetlerini en doğru şekilde sağlayan firmaya ihtiyaç duyarsınız.
Samsun nakliye düşüncesi olarak eşyalarınız zarar gördükten sonra üzülmektense nakliye işinin en başında doğru firmayı seçmek çok önemlidir. İşte tam bu noktada size sunduğumuz hizmetler ile karşınızdayız.
1. Samsun Nakliye ve hasarlara karşı sigortalı hizmet
2. Montajlı ürünlerin demontajı ve paketlenmesi
3. Diğer eşyaların kutulanması, sarılması ve paketlenmesi
4. Taşınılan yeni adreste demontajı yapılan mobilyaların montajı
5. Firmamız son aşamada müşteri memnuniyeti .

Neden Samsun Evden Eve Nakliyat İle Taşınmalısınız?

   1-Ücretsiz ekspertiz  Hizmetlerimiz
Samsun’da ev taşımak belli bir plan içerisinde yapılmalıdır. En uygun evden eve taşımacılık planı ise doğru ve zamanında ekspertiz ile mümkün olur.

 2-Profesyonel Ve Deneyimli Ekip Ve Ekipman
Normal piyasa da bulunan taşıma elemanları  ile evden eve taşıma yapmak eşyalarınıza zarar verir. Bu iş için belli bir eğitim ve tecrübe gerekir.

3- Son Model Kamyon ve Kamyonetler
Son model açık ve kapalı kasa kamyon ile ev yada yük taşımada kaliteli taşımacılık.

4-Profesyonel Paketleme

Tüm ev eşyalarınızı profesyonel olarak paketliyoruz. Baloncuklu naylon ile hem korunaklı hemde hijyenik ambalajlama yapıyoruz.

5-Mobilya Ve Beyaz Eşya Montaj Elemanları

Evinizde buluna eşyalar için ekstra mobilya ustası aramanıza gerek yok. Her ekibimizde montaj elamanları bulunuyor.

Samsun Hazal Nakliyat  

 • Evden Eve Nakliyat
 • Şehirler Arası Nakliyat
 • Kurumsal Sirket Taşıma
 • Ofis ve işyeri Taşıma
 • Fabrika Taşımacılığı
 • Mağaza Taşımacılığı
 • Fuar ve Stand Taşımacılığı
 • Banka Taşımacılığı
 • Dershane Taşımacılığı
 • Hastane Taşımacılığı
 • Samsun Asansör Kiralama
 • Kamyon Kiralama
 • Hamal ve Eleman Temini
 • Ücretsiz Ekspertiz
 • Demontaj – Montaj 
 • Sigortalı Evden Eve Nakliyat
 • Samsun Asansörlü Nakliyat 

Samsun Evden Eve Nakliyat ta Güvenilir Ve Doğru Hizmetlerimiz

Samsun Nakliyat olarak verdiğimiz hizmetin her daim en iyi hizmet olmasını amaçlıyoruz. Piyasada bulunan çoğu firmanın aksine sizin eşyalarınıza sizden daha çok değer veriyoruz. Baştan sona hizmetlerimizden bahsetmek isteriz.
Samsun nakliyat hizmetlerimizin başında eşyalarınızı korumak bulunmaktadır. Taşınması gereken eşyalarınızın sökülmesi gerekiyorsa bizimle çalışan konusunda uzman arkadaşlarımız bu eşyalarınızı doğru şekilde sökerek işe başlarlar.
Samsun Evden Eve Nakliyat sonrasında ister sökülmüş olsun işte sökülmemiş tüm taşınması gereken eşyalarınızı onlara uygun malzemeler ile sarılır. Bu sarma işlemi taşıma sırasında çok önemlidir. Yeterinde iyi ve doğru korunmamış eşyalar zarar görmektedir. Bundan dolayı firmamız eşyaların en doğru şekilde sarılmasını ve korunmasını sağlamaktadır.

Samsun Evden Eve Taşımacılık Hizmetlerimiz Uzmanlık Alanımız

Uzman ekiplerce paketlenip aracımıza yüklenen eşyaların istediğiniz yere nakliyesi yapılmaktadır. Üstelik bu nakliyat hizmetleri Antalya içerisinde sadece evden eve değildir. İstediğiniz her yerden başka bir yere istediğiniz eşyaların nakliyatını yapmaktayız.
Samsun Hazal Nakliyat taşıma işleminin öncesinde eşyalarınızın durumu, eşya aktarımı yapılacak iki noktanın durumu, bu iki nokta arasındaki mesafeler eksperimiz tarafından hesaplanarak doğru araç ve doğru ekipman ile çalışmamıza başlamaktayız.
Samsun Nakliye birlikte çalışmakta olduğumuz personelimiz de sizlere her zaman en uygun hizmeti vermek için çalışmaktadır.Hizmetlerimiz Çalışma arkadaşlarımız evden eve nakliyateşya paketlemedemontaj ve montaj uygulamaları konusunda eğitimli ve uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. Buna önem veriyoruz çünkü siz müşterilerimizi önemsiyoruz. Önceki zamanlarda yaptırdığınız taşımacılık hizmetlerini unutun. Bizimle birlikte aslında sizin ve eşyalarınızın ne kadar değerli olduğunu anlayacaksınız.

Hizmetlerimiz En İyi Kalite,  En Uygun Fiyat

Samsun evden eve nakliyat firmaları arasında her zaman en doğru hizmeti en uygun fiyatlar ile almak en doğal hakkınızdır. Eskiden taşınma işinden sonra çizilen mobilyanız için üzülür, kenarı yırtılan koltuğunuz için keşke taşınmasaydık diye düşünürdünüz. Ayrıca kırılan tabak ve bardaklarınızdan bahsetmek bile istemiyoruz. Artık sigortalı nakliyat ile bu dertlerden kurtuluyorsunuz.
Samsun Nakliyat eşyalarınız tarafımızdan sigortalanarak her türlü zarardan ve kayıptan onları koruyoruz.
Samsun Evden Eve Nakliyat ve taşımacılık sırasında tüm koruma ve zarar görmemesi için yaptığımız çalışmalara rağmen yine de bir şekilde eşyalarınıza zarar gelmemesi için sigorta hizmetimizi sizlere sunuyoruz. Bunun yanında kapalı kasa mobilya kaplama firma araçlarımız da eşyalarınızı üstün bir koruma ile koruyor.
Samsun  Evden Eve Nakliyat ilden ile ve Samsun Şehir içi Evden Eve Nakliyat konusunda Türkiye ilklerini elinde bulunduran uygun fiyatları ile, müşteri tavsiyesi çok olan, garantili, asansörlü ve Sigortalı hizmet veren bir Samsun Nakliyat Şirketidir.