SAMSUN NAKLİYAT

samsun evden eve nakliyat

Samsun nakliyat firması tüm taşıdığı eşyaları sigortalı olarak taşımaktadır. Gerek şehiriçi gerek şehirlerarası taşıma işlemlerinde önceden expertiz yapılarak, personelimizin verdiği rapor doğrultusunda sigorta değeri çıkartılmaktadır. Çıkartılan bu sigorta değeri üzerinden müşteri adına sigorta yapılmaktadır.

Kısacası eşyalarınız taşınmadan önce güvence altına alınmaktadır. Bu konuda gönül rahatlığıyla firmamıza güvenebilirsiniz.

Samsun nakliyat firmalarının en önemli ihtiyaçları arasında yer alan nakliye araçları her sene daha farklı teknolojilerle yenilenmektedir. Bazı firmalar bu teknolojik yenilenmenin gerisinde kalsa da biz Samsun hazal nakliyat firması olarak bu yenilenmenin gerçekleşmesi için çaba harcamaktayız. En geniş ve çelik kasalı araç filomuz ile nakliye ihtiyaçlarını en sorunsuz ve tek seferde gerçekleştirmeye yönelik geniş araç kasaları ile araç filomuzu genişletmek birincil hedeflerimizdendir.

Samsun evden eve nakliyat için en önemli aşama ambalajlama ve paketleme aşamasıdır. Çünkü ambalajlama işlemi taşınacak olan eşyaların her türlü dış risklere karşı korunması için yapılan işlemdir. Taşınma işlemi esnasında tüm eşyalar için mutlaka ambalajlama veya paketleme uygulanır.

Evden eve nakliyat sektöründe taşınacak olan eşyalar, zarar görmemesi için eşyasına göre çeşitli ambalajlama malzemeleriyle koruma altına alınır. Aslında taşımacılık firması seçerken en önemli unsurların başında gelir ambalajlama işlemi. Kullanılan malzeme ve kullanım şekli sevkiyat esnasında eşyalarınız hasarsız taşınma için çok önem arz etmektedir.

Firmamız Hazal nakliyat bu konuda uzman kadro ve son teknoliji ambalajlama malzemeleriyle hizmet vererek tüm eşyalarınızı koruma altına almaktadır. Biz müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve 1 müşteri 10 müşteri getirir mantığı ile işlerimizi titiz yapmaktayız.

Samsun nakliye kurulduğundan bu yana büyüyen samsun da evden eve nakliyat sektöründe Samsun ‘da lider bir firma, Türkiye taşımacılık piyasasında da söz sahibi konumdadır.

Samsun nakliyat , adında da anlaşılacağı üzere taşımacılık hizmetini ekonomik fiyatları ile kaliteden ödün vermeden sunmaktadır. Sizde bu üstün samsun nakliyat hizmet anlayışını denemek isterseniz firmamız sizlere hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.

Samsun taşımacılık kurulduğundan bu yana büyüyen evden eve nakliyat sektöründe Samsun ‘da lider bir firma, Türkiye taşımacılık piyasasında da söz sahibi konumdadır.

Firmanın adında da anlaşılacağı üzere taşımacılık hizmetini ekonomik fiyatları ile kaliteden ödün vermeden sunmaktadır. Sizde bu üstün hizmet anlayışını denemek isterseniz firmamız sizlere hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.

Profesyonel Piyano Taşıma Hizmeti

samsun asansörlü taşımacılık

Samsun nakliye firmamız, profesyonel anlamda piyano taşıma hizmetini sunmaktadır. Sahip olduğu teknik bilgi birikim ve donanım sayesinde, piyanonuz en ufak bir şekilde zarar görmeden nakliye aracına uygun bir şekilde yüklenir sonrasında yeni adresinizde dairenize kadar taşınır. Tüm bu süreçte piyanonuzun profesyonelce taşınmasını aşağıdaki kriterlere dayanarak gerçekleştiririz;

 • Öncelikle piyanonuz paketlenerek, taşımaya uygun bir hale getirilir
 • Piyanonuzun modeline göre uygun bir paketleme yapılır, bu sayede olası darbe vb. durumlarda zarar görmesi engellenir
 • Pek çok piyano modeli için kullanışlı “askılı kızak sistemi” kullanılır ve bu sayede çevreye ya da piyanoya hiç bir zarar gelmeden taşıma işlemi gerçekleştirilir
 • Piyano modelinizin ebatlarına uygun bir şekilde araca yerleşiminin yapılması da ayrıca önem arz eder. Bu anlamda bizler tamamen hijyenik bir taşıma hizmeti sunuyoruz.

Firmamız sizlere her türlü ev eşyaları, çelik kasa taşımacılığı gibi hizmet seçenekleri ile birlikte alanında en güvenilir piyano taşıma hizmeti de sunmaktadır.

Piyano Taşıma Hizmetleri için Bize Ulaşın

Samsun evden eve nakliyat profesyonel bir hizmet almayı tercih ederek; zamandan, bütçeden tasarruf edersiniz. Sahip olduğumuz teknik ekipmanlar ve alanında deneyimli personellerin gerçekleştireceği piyano taşıma hizmeti ile kısa sürede piyanonuzun yeni adresinize sorunsuz bir şekilde taşınması işlemi gerçekleştirilmiş olacaktır. Güvenilir bir firma olarak bizlere hizmet numaralarımızdan her zaman ulaşabilirsiniz.

Neden Samsun Nakliyat ?

samsun hazal nakliyat firmasın

Samsun hazal nakliyat 2004 Yılından bugüne dürüst ve çevik alt yapısı ile türkiyenin en iyi 10 nakliye firması arasında yer almaktadır.

Samsun nakliyat olarak sizlere var olan standartların üzerinde bir taşımacılık imkanı sunuyoruz.Eşyalarınızı yeni evlerinize hasarsız bir şekilde ulaştırıyoruz.Firmamız olarak önceliğimiz her zaman %100 müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.Bizler Hazal Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutacak çalışmalar sergiliyoruz ve bunu her geçen gün geliştiriyoruz.
2004 ‘den Günümüze Kusursuz ve sigortalı eşya depolama’da ortak çözüm noktanız..

 • Çünkü hazal 2004 yılından günümüze her zaman en iyi samsun nakliyat ve depolama hizmeti sunmuştur.
  Çünkü  daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kusursuz transfer sunmaktadır.
  Çünkü  Türkiye’de tek Kaskolu Samsun Nakliye ve Depolama Firması olarak yerel işletme ünvanını kazanmıştır.
 • Çünkü siz bizim için değerlisiniz.
 • Çünkü biz işimizi severek yapıyoruz.
 • Çünkü biz bu işi biliyoruz.
 • Güvenilir Aile Firması ;
 • Akkaya Ailes i Çalışanları Taşınma İşinde Kesinlikle Yabancı Personel Çalıştırmaz.Tüm Çalışanlarımız Aile üyesidir.
 • Kasko / Sigortalı Nakliyat ;
  Axa sigorta aracılığı ile tek kaskolu samsun evden eve nakliyat firmasıdır.
  Güvenli Eşya Depolama ;
  Depolama tesisimiz 7/24 güvenlik personeli ve kamera sistemi ile izlenmekte ve eşyanız hakkında bilgi vermektedir.