Tekkeköy nakliyat

Tekkeköy nakliyat günümüz şartlarında tayin, semt değiştirme, ev sahibi olma veya başka eve kiraya çıkma gibi sebeplerden dolayı sürekli olarak tekkeköy nakliyat ihtiyacı meydana gelmektedir. Bu bireysel imkanlarla gerçekleştirilmeye çalışıldığında oldukça zahmetli bir süreçtir. Bu zahmetli süreç evden eve nakliye sektörünün ortaya çıkmasına ve gelişmesine sebep olmuştur.


Samsun evden eve nakliyat firmaları, günden güne gelişen hizmet anlayışı ve teknolojik donanımlarıyla daha nitelikli evden eve nakliyat işlemlerini Samsunlu vatandaşların kullanımına sunmuştur.

Tekkeköy evden eve nakliyat hizmetleri hem şehir içi taşımacılık hem şehirlerarası taşımacılık olarak iki koldan gelişim göstermiştir. Özellikle yeni yapılaşmanın yoğun olduğu bölgeler diğer illerden gelen vatandaşlar tarafından tercih edilmiştir.

Samsun evden eve nakliyat firması olarak 35 yılı aşkın tecrübemiz ve geliştirdiğimiz yöntemlerle müşterilerimize en doğru ve güvenilir hizmeti sunmaktayız.

Tekkeköy nakliyat güvencesinde evden eve nakliyat hizmeti almak için ücretsiz ekspertiz danışmanlığı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ücretsiz ekspertiz danışmanımız hane halkının müsait olduğu bir günde evinize ziyarete gelerek sizlere nakliyat çalışmalarımız hakkında sağlıklı bilgi aktarır. Sizlerde aklınıza takılan tüm taşınma süreciniz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tekkeköy Evden Eve Nakliyat

Taşınma sürecinde ev içerisinde bulunan eşyalarınızı nasıl paketleme ve taşıma yaptığımıza dair detayları aşağıdaki başlıklardan kısaca inceleyebilirsiniz.

Tekkeköy nakliyat yerleşimin sık ve nüfusun fazla olduğu büyükşehirlerde daha fazla nakliye sirkülasyonun olmasından dolayı bu illerimizde tekkeköy evden eve taşımacılık hususi bir sektör olarak kendini geliştirmiştir. Özellikle Samsun hızla büyüyen ve kentsel dönüşüm kapsamında sürekli yenilenen yerleşim yapısıyla evden eve nakliye firmaları için büyük bir hizmet alanı haline gelmiştir.

Tekkeköy Mobilya Üretim Yeri

Alanında uzman mobilya ustaları tarafından özenle demonte hale getirilen mobilyalarınız ithal pet graft kâğıtlı havalı naylonlarla ambalajlanarak plaka kartonlarda paketlenmektedir.

Tekkeköy nakliyat usta marangozlar sayesinde, de-monte haline getirilen eşyalarınız, Samsun asansörlü nakliyat ile istediğiniz yükseklikteki katlara kolaylıkla çıkarılabilir. Kırılmalara ve hasara karşı üstün koruma sağlayan asansörler, taşımacılıkta büyük kolaylık sağlar. 

Yatak, Koltuk Ve Sandalye Nasıl Taşınır?

Tekkeköy nakliyat bu tarz eşyalarınızı önce streç film ile kaplıyor ve aynı şekilde ithal graft kağıtlı havalı naylonlar ile paketliyoruz. Çizilmelere karşı korunaklı olması amacıyla duruma göre çift kat hizmet verilmektedir.Firmamız özel dikim brandalar ile gerekli olduğu takdirde kılıflara geçirilmektedir.

Şifonyer, Yemek Masası,Komidin, Sehpa, Büfe, Camlı Vitrin Nasıl Taşınır?

Tekkeköy nakliyat Samsun da eşyalarınız çok önemli mantığı ile yola çıkılmasından dolayı siz saygı değer müşterilerimize hizmeti profosyonelce sunmayı amaçladık.Bu tarz eşyalarınız cam içerebildiğinden daha korunaklı bir şekilde paketlenmektedir. Sonrasında özel malzemelerle kaliteli bir şekilde kaplanmaktadır. Böylelikle taşıma esnasında en ufak bir zarar görmemesi sağlanmaktadır.

Beyaz Eşyalar Nasıl Taşınır?

Tekkeköy nakliyat  uzman ekibimizce yapılan beyaz eşyalarınız sabitleme vidaları takılarak soma graft kağıtlı havalı naylonlar ile muhafaza altına alınmaktadır. Evden Eve yapılırken Eşyalarda Çizilme, çökme gibi tüm ihtimallere karşı korunaklı hale getirilerek titizlikle taşınmakta ve kurulumu yapılmaktadır.

Elbiseler Nasıl Taşınır?

Tekkeköy Nakliyat şirketimiz tarafından özel olarak imal ettirilen elbise taşıma kolilerinin içinde dengeli askılar bulunmaktadır. Evde çekmecelerde yer alan elbiseler ise normal elbise kolilerine özenle yerleştirilerek taşınmaktadır

Elektronik Eşyalar Nasıl Taşınır?

Tekkeköy nakliyat firmamız elektronik eşyaların taşınma işlemi kabloların sökülmesiyle ve havalı naylonlarla paketlenmesiyle birlikte başlar.

Antika , Seramik, Porselen , Resim, Yağlı Boya Tablo Nasıl Taşınır?

Samsun Nakliyat bu tarzda değerli eşyalar için müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel menteşelere sahip ağaç sandıklar eşyaların ebatlarına göre tarafımızca hazırlanır. Hiçbir boşluk ve açıklığın kalmadığı sandıklarda değerli eşyalarınız özenle taşınır.

Mutfak Eşyalar Nasıl Taşınır?

Tekkeköy nakliyat firmamızın özenle üzerinde çalıştığı ve geliştirdiği mutfak eşyaları kutulara paketleme yöntemleri bulunmaktadır. Temasları engellendiği için ufakta olsa zarar görmezler. Diğer mutfak eşyalarınız içinde aynı yöntem diğer malzemelerin desteği ile uygulanır.

Samsun Eşya  Paketleme Ve Nakliyat Hizmeti İletişim

Samsun firmamız Samsun Nakliyat, eşya paketleme  konusunda da müşterilerini daima memnun etmeyi başarmıştır. Sorunsuz evden eve taşımacılığın bir gereksinimi olan paketleme hizmetlerimiz kendi geliştirdiğimiz taktiklerle özenle yapılmaktadır.

Tekkeköy Nakliyat taşınmaya karar verdiyseniz gün ve saati netleştirerek firmamıza başvurmanız ve tüm taşıma işlemleri için uzman ekiplerimizin gelmesini beklemeniz yeterli olacaktır.
Sormak istediğiniz tüm detaylar için müşteri danışma hattımız olan 0536 850 86 49 nolu numarayı 24 ssat arayabilirsiniz.