samsun yakakent nakliyat
samsun asansörlü nakliyat

Yakakent nakliyat Samsun şehirlerarası ev taşıma bizim şehir içinde vermiş olduğumuz profesyonel hizmet nasıl yapılıyorsa şehirlerarası nakliyat hizmetinde de aynı hizmeti veriyoruz.

Samsun nakliyat fakat şehirler arası nakliye hizmetinde firmaların k3 yetki belgesi olmak zorunda fakat çoğu evden eve firmasıyız deyip sadece bir araçla sigortasız garantisiz çalışmaktadır. Biz kendi araç ve elemanlarımız ile direk taşıma gerçekleştirmekteyiz.

  • Yakakent nakliyat fiyatını gerçek zamanlı olarak hesaplayın ve sizin için en uygun olanı seçin.

  • Samsun evden eve nakliyat paketlemede evinizde sadece birkaç eşyada yapın : özel eşyanız haricinde personelimiz tarafından toplanması ve en yakın taşınma tarihinde yeni evinize teslim edilmesi ile ilgilenecektir. Artık paketinizi gönderebilmek için ağırlık taşımak ve trafiğe girmek zorunda kalmayacaksınız.

  • Samsun ev nakliye fiyatından daha fazla tasarruf etmenizi sağlayacak kredi kartları veya ön ödemeli kredilerle kolayca ödeme yapın .

  • Ardından , randevu sayesinde eviniz zamanında teslim edilmesini bekleyin, sadece rotasını izleyin .

Sigortalı samsun evden eve nakliyat nedir ?

samsun evden eve nakliyat

Yakakent nakliyat şimdi sizlere samsun evden eve nakliyat sigorta konusunda biraz bilgi verelim. Şehir içi şehirler arası nakliyat hizmetinde sigorta sadece aracın kaza yapması, yanması, çalınması esnasında sizin eşyalarınızda garantiye alınır. Diğeri ise taşıma esnasında elamanların taşıma işinde gelebilecek zararı eğer gerçek bir nakliye firması ise zarara uğrayan müşterilerin zararını karşılamak zorunda.

Yakakent nakliyat dış cephe teleskopik yapılı modüler eşya taşıma asansörleri ile eşyalarınızın 18.kata kadar profesyonel bir şekil de taşınmasını sağlıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Lideriz

yakakent nakliyat

Yakakent evden eve taşımacılık konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ile ev taşıma işlemlerinizi, profesyonelce yapan bir nakliye şirketiyiz.

Paketleme : ev eşyaları paketlemesi konusuda uzmanlaşmış takım arkadaşlarımız ile çözüm üreten bir nakliye şirketiyiz.

Samsun evden eve nakliyat işlemlerinde sektörün lideri olmamızın, büyük etkisi olan sigortalık ve garantili taşıma hizmetlerimizdir. Güçlü ve tecrübeli ekibimizle hizmet yapan bir nakliye şirketidir.

Samsun parça eşya taşımacılığında ürünlerinizin hacimlerini gözetmeksin garantili ve sigortalı şeklide transferlerini gerçekleştiren bir nakliye şirketidir.

Biz Eşyalarınızı Güvene Alıyoruz; Garantili Taşıyoruz…

Samsun hazal nakliyat firması olarak evinizin balkonuna kuracağımız modüler samsun asansörlü taşımacılık sistemimizle merdivenizin dar ya da alçak olması sorun olmaktan çıkıyor.

Yakakent nakliyat bu sistemle eşyalarınızı direk balkondan nakliye aracına getirerek, hiçbir zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz. 15. kata kadar ulaşabilen asansör sistemimizle verdiğimiz daha hızlı ve daha güvenilir olan bu taşınma hizmetinin ismini Samsun asansörlü nakliyat olarak adlandırıyoruz.

Nasıl taşınacağım diye dert etmeyin! Sizin yerinize evinizi biz taşıyoruz.

TAŞIMAYI KURULUMU BİZ YAPARIZ…