SAMSUN NAKLİYAT

Samsun Nakliyat FiyatlarıSamsun nakliyat , taşınmak zorlu ve çoğu insan için taşınma kararının verildiği andan itibaren stresli geçmektedir.

Türkiye de Avrupa standartlarına uygun çalışma prensiplerimiz ve ekipmanlarımız ile yüksek düzeyde hizmet vererek siz değerli müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetini sağlamak için gece gündüz çalışıyoruz.

Samsun evden eve nakliyat olarak bu stresin yaşanmaması için taşıma işlemini gerçekleştireceğimiz müşterimize önceden yaptığımız ekspertiz sonucunda ortaya çıkan analizimiz doğrultusunda  işleminin nasıl gerçekleşeceğini adım adım bilgilendiriyoruz. 

Samsun Evden Eve Nakliyat

samsun taşımacılık
samsun nakliyeciler

Samsun çıkışlı taşıma hizmetleri şehir içi nakliyat hizmetinden biraz daha farklıdır. Fakat PROFESYONEL hizmet aynıdır.

Samsun Ankara arası en düşük nakliyat ücreti 1750 liradır. Biz samsun da nakliyeci olarak oturmuş eğitimli kadrosu ile düşük fiyat yüksek kalite mantığı ile çalışmaktayız.

Samsun nakliyat şirketleri olarak müşterilerimize taşıma işlemi gerçekleşirken yapılacak tüm çalışmalardan önceden bilgi sahibi olmasını sağlıyoruz.

Firmamız yılların vermiş dolduğu tecrübe ve deneyim ile öncelikle müşterilerine kaliteli hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı her zaman prensip edinmişizdir.

Samsun taşımacılık firması tüm personeli bu konuda eğitimlidir. Çünkü kurumsal taşımacılık hakikaten uzman kişiler tarafından yapılaması gereken bir iştir.

Gerek zaman bakımından gerek kıymetli evrakların korunması ve zarar görmeden istenilen yere ulaştırılması bakımından titizlikle yapılması gereken bir iştir.

Samsun nakliyat gerek ev taşıma hizmetinin, gerekse nakliye hizmetinin uzman bir kadro ile yerine getirilmesi hususunda, izlediğimiz yenilikçi politika ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini esas almaktayız.

Samsun Nakliyat Belgelerimiz

Samsun nakliyat firmalarının bulundurması gereken tüm belgeler, müşterilerin memnuniyetinin sağlanması ve firmaların bu işi ne kadar ciddiye alması bakımından önemlidir.

K3 Yetki Belgesi

Genel olarak evden eve nakliyat firmalarının alması gereken belgelerden bir tanesidir. Şahıs ya da firma olarak alınabilir. Yurtiçi taşımacılık işi ile uğraşan şahıs ya da firmalara verilir. Ancak belgenin en önemli verilme şartı, belgeyi ticari amaçla kullanmaktır.

Samsun nakliyat bu belge ile yalnızca ev ve büro eşyası taşınabilir. Bu belgeyi alabilmek için nakliye araçlarının 20 yaşından küçük olması gerekir. Ayrıca 45 ton yük taşıma kapasitesine sahip olmalıdır.

K1 Yetki Belgesi

Samsun evden eve nakliyat firmamız yalnızca yurtiçinde kullanılmak üzere, eşya taşıyan firmalara verilen yetkilendirme belgesidir.

Gerçek ya da tüzel kişilere verilir.Eşya taşınan araçların bu belgede kayıtlı olması gerekir. Belgeye kayıtlı olan araçların en az 25 tonluk olması gerekir.

Esnaf ve Sanatkarlar Sicil Belgesi

Samsun nakliyat bu belge hem üçüncü kişilerin firmalara güven duyması, hem de esnaf statüsünde bulunan firmaların belirli bir düzende denetlenmesi amacıyla verilir.

Öncelikle belge almadan önce esnaf ve sanatkarlar odasına kayıt olunması gerekir.

Samsun hazal nakliyat Lojistik Grubu 1987 yılında Samsun evden eve nakliyat girişimleriyle kurulan ve nakliye evden Lojistik Grubu, başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen grupları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Taşıt Belgesi

Samsun nakliyat aslında bu belge evden eve nakliye işi ile uğraşan firmalara verilen yetki belgelerinin eki gibidir. Bu belgede kullanılacak olan taşıtların niteliği ve özellikleri liste halinde yer alır.

Sizlere kurumsal düzeyde hizmet verebilmek için gereken tüm belgelere sahibiz. Tüm faaliyetlerimiz yasaldır ve tüm belgelerimiz eksiksizdir.

Samsun nakliyeciler sigortalı ev taşıma konusunda uygun fiyat teklifleri almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.Şirketimizin bünyesinde yer alan şoförleri araç bilgisi konusunda eğitimlidir. Şirketimiz içerisinde yer alan personellerimiz sürekli olarak eğitim içerisinde bulunmaktadır.

Samsun Evden Eve Nakliyat A.Ş.

Samsun nakliyeciler işlemini gerçekleştirmeden hangi eşyanızın nasıl paketlenip taşınacağına karar veriyor ve bu doğrultuda en ekonomik ve kaliteli malzeme planı yapıyoruz.

Taşımacılık hizmetlerimizi her zaman anlaşılan zamanda gerçekleştirerek müşterilerimizin vakit kaybetmemesini sağlamaktayız.

Personellerimiz işin ehli kişilerden oluşmaktadır ve eşyalarınızı dikkatli bir şekilde paketlenerek taşıma işlemleri gerçekleştirmektedirler.  

Sizde Samsun nakliyat hizmeti veren kaliteli ve güvenilir bir firma arıyorsanız iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Firmamızın müşteri hizmetlerinden 7 gün 24 saat boyunca detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Tüm ofs taşıma işlerinizin  garantisi altında olduğunu göz ardı etmemenizi tavsiye ederiz ve ofis taşıma fiyatlarımızı öğrenmeden farklı firmalarla çalışmanız zararınıza olacaktır.

Samsun nakliyat firmaları olarak hizmet alanlarımızda öne çıkmış bir şirket olarak ev taşıma, ofis büro , fabrika ve depo , hastane , okul dershane , fuar ve daha birçok alanda ev nakliyat hizmetleri vermektedir.her cesit ebatlarda araclarimiz bulunmaktadir.

Samsun evden eve nakliyat hizmeti sunmak için Samsun ve Türkiye’nin heryerinde Nakliyat hizmeti sunarız .Samsun başta olmak üzere İstanbul İzmir ve Ankar’da yoğun bir tempoyla taşımacılık ve Evden eve nakliyat hizmeti sunarız .

Taşınma Günü Yapılması Gerekenler !

Samsun nakliyat taşınma gününden önce sizlerin yapması gereken bazı önemli noktalar vardır. Bunları sıralamak gerekirse;

Taşınma günü akşamı apartman yönetimini uyarın ve bilgi verin

Kamyonun yanaşacağı yerlere araç olmamasını sağlayın

Samsun nakliyat önerisi , asansörün kurulacağı pencere yada balkonda demir şebeke var ise çıkarttırın.

Evrak işlerinizi (elektrik,su vb) tamamlayın.

Küçük eşyaları siz toplayacaksanız önceden koli temin edip toplmaya başlayın.Tecrübeli şöförlerden oluşan ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Samsun nakliyat bunlar gibi ince detaylar taşınma günü sizi zor durumda bırakabilir. O yüzden taşınma sürecini en az 1 hafta önceden planlamaya başlamakta fayda var. Tabi bu konuların tamamı yapılan anlaşmaya göre değişkenlik gösterebilir.

Samsun nakliyat anahtar teslim bir taşıma paketi isterseniz evden eve nakliyat bütün işleri sizin için yapar. Taşınma anlaşmaları anahtar teslim yada sadece kaba eşyaların toplanıp taşınması şeklinde farklılık gösterir. Fark direkt olarak fiyata yansır.

SAMSUN HAZAL NAKLİYAT

Samsun evden eve nakliyat operasyonlarında, günlük olarak müşterimizin tedarikçilerinden fabrikalarına olan malzeme akışını gerçekleştiriyoruz. Çok noktadan toplama yaparak, belirlenmiş zaman ve yük planlarına göre kısa sürede, sık malzeme akışı sağlıyoruz.

Gerek işinizden dolayı, gerekse özel sebeplerinizden dolayı bulunduğunuz konumu değiştirmek zorunda olduğunuz için geçmişten günümüze süreçlerin ortasında kalan evden eve nakliyat firmaları sizlere sundukları hizmetle bu sorunlu sürecin sıfır riskle yeni yaşamınızla yerleştirilmesi konusunda tecrübe sahibidir.

Samsun nakliyat sektörünün öncü firmalarından olan Hazal nakliyat Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine taşımacılık hizmeti vermektedir. Samsun’da ev taşıma gerçekleşmeden uzman kadromuz sizin için önceden kırılacak eşyalarınızı uygun paketleme yöntemiyle paketlemektedir. 

Şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmeti veren firmamız, eşyalarınızı dikkatli ve güvenli bir şekilde, ambalaj ve kutulayarak taşıyoruz.

Samsun evden eve nakliyat firmaları arıyorsanız hemen uzman personelimizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Samsun asansörlü taşımacılık hizmetimiz ile 20. kata kadar eşyalarınızı çıkarıyoruz.

Türkiye.. Geneli Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri

Türkiye´nin dört bir yanına samsun evden eve taşımacılık ve kurumsal taşıma hizmetleri sunmaktayız. Profesyonel elemanlarımız ve geniş araç filosumuz ile tüm şehirlerimize istediğiniz hizmet türüne göre taşımacılık yapmaktayız.

Kurumsal anlamda taşınacak eşyaların maddi değerleri oldukça yüksektir.

Samsun nakliye firmamız şu ana kadar yapmış olduğu taşımacılık işlemlerinde izlediği müşteri odaklı politika sayesinde Samsun nakliyat konusunda herkesin güven duyduğu nakliyat şirketi olmuştur.

Samsun nakliyat ekonomik taşımacılık bir Samsun firması olup Türkiye´nin her tarafına hızlı ve güvenli taşıma hizmeti sunmaktadır.

Samsun taşımacılık sigortalı taşımacılık yapan Hazal nakliyat ile güvenli bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirmek için tüm eşyalarınızı, taşıma işlemi başlamadan sigortalamaktadır.

Taşıma işlemi gerçekleşirken yaşanabilecek olumsuz durumları zaman zaman tüm nakliyat firmaları yaşamaktadır. Bu olumsuz durumlar hem nakliyat şirketleri için hem de müşterilerin maddi hatta manevi zararlara maruz bırakmaktadır.

Böyle bir durumun oluşmaması için ne kadar dikkat edilse de oluşabilecek risk faktörleri her zaman vardır. Bu sebeple müşterilerimizi ve Samsun nakliyat şirketimizin zarara uğramaması için taşınacak tüm eşyaları sigortalıyoruz.

Samsun nakliyat, sektörde sigortalı taşımacılık için doğru adresiniz Hazal Nakliyat Evden Eve Şehir içi nakliyat firmamız olsun.

5 thoughts on “Samsun Nakliyat

  1. İşini ustalıkla yapan insanlar hizmetiniz için teşekkür ederim eşyalarımızı en güvenli şekilde ulaştırdılar üstün kalite
    Ihtiyacı olanlar için öncelik #samsunhazalnakliyat

Comments are closed.