SAMSUN HAZAL EVDEN EVE NAKLİYAT

30 yıldır Türkiye genelinde ev nakliye hizmeti veren Hazal Nakliyat güç birliği yaparak kurdukları SAMSUN NAKLİYAT kısa zamanda sektörün lokomotiflerinden biri haline gelmiştir.

1986 yılında nakliye hizmetine başlayan SAMSUN NAKLİYAT, başta Samsun merkez olmak üzere çeşitli illerde faaliyet göstermiştir. Yarım asrı aşkın tecrübe ve birikimiyle birçok kuruluşa başarılı samsun nakliye hizmetleri vermiştir. Şuanda da samsun merkez olmak üzere şehiriçinde ve şehirdışın da nakliye hizmetlerine devam etmektedir.

Firmamız 1986 yılında çalışmaya Samsun merkezde başlayan SAMSUN HAZAL NAKLİYAT ve Atakum Nakliyat ortakligi ile yurtiçi evden eve taşımacılık hizmetine devam etmektedir.

Samsun Nakliyat firmasi olarak kuruldugumuz gunden beri kendini modern tasima sistemin oncusu olarak ilk 2005 yilinda sezgin akkaya onculugunde kurulduk.

Samsun Evden Eve Nakliyat , ister şehirler arası; ister şehir içi olacak şekilde Samsun’da olduğu gibi Türkiye’nin tüm illerinde evden eve nakliyat hizmet sunar. Taşınmasını istediğiniz tüm eşyaların gerekli listesini yaparak önce paketleme ve ambalajlama, sonrasın da ise nakliyat işlemlerini gerçekleştirir. Tüm bu yaşanan aşamalar da ise tamamen profesyonel ekipleri ile sorunsuz olarak çalışmalarını yürütür.

2006 yılında Türkiye’nin köklü ve büyük kurumlarından biri olan Akkaya Holding iştiraki olarak kurulan Samsun Hazal Nakliyat A.Ş., Ulusal ve uluslararası ölçekte kapıdan kapıya samsun evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Türkiye genelinde yurtiçi taşıma,ağır taşımacılık, antrepo, depolama, dağıtım ve stoklama, liman için nakliye, lashing, elleçleme, nezaret ve gümrükleme hizmetleri sunmaktadır. Şirketimiz Uluslararası taşımacılık alanında ise Multimodal Taşımacılığı, Uluslararası Kara Taşımacılığı, Uluslararası Hava Taşımacılığı, Uluslararası Deniz Taşımacılığı, Uluslararası Demiryolu Taşımacılığı ve ağır taşımacılık operasyonları gerçekleştirmektedir. Genel merkezi Samsun İlkadım’da bulunan Nakliyeciler Sitesi nde ofisimiz bulunmaktadır.

Samsun Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Samsun Evden Eve sektörünün en güvenilir ve itibarlı şirketlerinden biri olan Samsun Taşımacılık , bilişim teknolojileri altyapısı ve uygulamaları, güçlü finansal yapısı ve ortaklıkları, hizmet çeşitliliği, alternatif çözümleri ve sahip olduğu taşımacılık belgeleri ile tüm sektörlere yaratıcı, verimli ve düşük maliyetli hizmetler sunmaktadır.

İş makinası taşımacılığı, blok mermer taşımacılığı ve yurtiçi ürün taşımacılığı gibi alanlarda tecrübeli bir ekiple hizmet vermektedir. Günün koşullarına uyum sağlamayı bir amaç edinmiştir. İhtiyaca uygun araç kapasiteleriyle taşımacılık yapmaktayız.

1986 Yılından bu yana Samsun Nakliye hizmet sektöründe faaliyet gösteren ve bugün gelişen nakliye hizmetlerinde uygulanan çözümlerin büyük bir kısmının mimarı olan firmamızdır.

Kendisini her zaman yenilemek adına, müşteriden gelen önerileri görüşleri dikkate almıştır.

Her hizmetini gerçekleştirdiği bir önceki hizmetin daha üstünde ve kalitesinde sunmak istemiştir.

Samsun Nakliye kültürü ve güvencesi ile üstlenmiş olduğu misyon ve vizyonuyla yeniliklerle yoluna devam etmektedir.